• RU
  • UA
  • Шукаємо представників в регіонах

Автомийка самообслуговування PROFIWASH представляє собою певну кількість постів для миття автомобіля. Мийні пости можуть бути як відкритого так і закритого типу. На кожному мийному посту встановлені пантографи, шланги високого тиску і пістолети для подачі води і хімічних засобів. Так само існує пульт управління, де клієнт безпосередньо обирає операції мийки. Мийка відбувається самостійно. Клієнт сам робить оплату і управляє режимами мийки на посту.
Основне обладнання знаходиться в спеціальному технічному контейнері, який, як правило, розташовується посередині мийних постів. На технічному контейнері мийки самообслуговування PROFIWASH знаходиться DEPOSITBOX для оплати за послуги автомийки. Навколо основної будівлі мийки самообслуговування розташовуються пости з пилососами для сухого прибирання автомобіля, а також пости для протирання автомобілів.

Для миття вантажного автотранспорту або автобусів існують спеціальні відкриті мийні пости. Вони, як правило, розташовуються по краях мийки самообслуговування і мають збільшену висоту. Мийка самообслуговування PROFIWASH оснащена спеціальною системою захисту від замерзання, яка дає можливість так само користуватися послугами автомийки в зимовий період до – 15С..

Як працює мийка самообслуговування PROFIWASH?

Клієнт приїжджає на мийку самообслуговування і займає вільний мийний пост. Потім він виходить з машини і робить оплату через DEPOSITBOX, який встановлений на технічному контейнері мийки самообслуговування PROFIWASH. При цьому на пост зараховується депозит грошових коштів. Далі клієнт обирає необхідну програму і миє свій автомобіль. Процес миття займає 5 – 10 хвилин, в залежності від обраних програм. На мийному посту клієнт може здійснювати тільки мийку автомобіля. Технологія і обладнання мийного поста розраховані таким чином, що при митті автомобіля покупець не обливає себе бризками води, тому спецодяг тут не потрібно. Після закінчення миття, клієнт переїжджає на пилососний пост для сухого прибирання салону або на протиральний пост, де продовжує процес догляду за автомобілем. Завдяки такій швидкості і постійній динаміці руху клієнтів, мийка самообслуговування PROFIWASH може обслужити максимальну кількість клієнтів. Так для прикладу, автомийка самообслуговування PROFIWASH на 6 постів може за добу обслужити до 800 машин. Автомийка самообслуговування PROFIWASH працює 24 години на добу і 365 днів на рік.

Контроль автомийки самообслуговування PROFIWASH

Нашою компанією було розроблено спеціальне програмне забезпечення для автоматизації роботи і контролю мийки самообслуговування PROFIWASH. Інвестор отримує в своє розпорядження спеціально розроблену програму статистики мийки самообслуговування PROFIWASH.
Доступ до статистики з будь-якої точки світу надає можливість інвестору контролювати грошові потоки в поточному режимі, змінювати вартості програм онлайн, а також отримувати фінансову звітність та інформацію щодо використання програм на кожному окремому посту і мийці самообслуговування в цілому.
Програмне забезпечення автомийки самообслуговування PROFIWASH дозволяє використовувати при оплаті клієнтами послуг автомийки спеціальні корпоративні картки PROFIWASH, які дають можливість надавати клієнту спеціальну бонусну програму.
Так само інвестору надається можливість використовувати на мийці самообслуговування PROFIWASH «Денний» і «Нічний» тарифи для встановлення різної вартості програм вдень і вночі, що дозволяє надати клієнтам додаткову бонусну програму для обслуговування в нічний час доби.
Програмне забезпечення автомийки самообслуговування PROFIWASH дозволяє інвесторові так само включити в програму статистики пилососна пости, що дає можливість бачити фінансову звітність по всьому об’єкту цілком.
Наша компанія перша в Європі надає можливість інвестору додатково включити в програмне забезпечення автомийки самообслуговування PROFIWASH систему безконтактних карток CARDTOUCHLESS (CTL). Дана система надає можливість клієнту оплачувати послуги автомийки самообслуговування за допомогою безконтактної картки безпосередньо на мийному або пилососному посту, а так само отримувати розширену бонусну програму.

Персонал мийки

Автомобільні мийки самообслуговування в європейських країнах працюють в автономному режимі, тобто без присутності оператора. Але якщо враховувати досвід експлуатації подібної мийки в Україні, то можна сказати, що складно обійтися без присутності постійного оператора. В його обов’язки має входити:

  • надання допомоги новим клієнтам
  • забезпечення роботи комплексу і його контроль
  • прибирання мийних і пилососних постів
  • контроль за витратою мийних засобів і своєчасна заміна витрачених каністр на нові
  • виклик міліції або спеціалізованої охорони при необхідності

Також існує додаткова можливість установки відеоспостереження на мийці самообслуговування в Києві.

Технічне обслуговування мийки самообслуговування PROFIWASH

Власнику автомийки самообслуговування PROFIWASH немає необхідності тримати технічного фахівця для обслуговування обладнання. Наша компанія надає повний комплекс послуг по сервісному обслуговуванню, включаючи регламентні роботи, гарантійне і післягарантійне обслуговування. Програмне забезпечення автомийки самообслуговування PROFIWASH дозволяє здійснювати постійний онлайн контроль за роботою автомийки.

© PROFIWASH.Copyright 2016 Created by FamilyLab