• RU
 • UA
 • Шукаємо представників в регіонах

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ НА РОЗРАХУНОК МИЙКИ

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАШОЮ КОМПАНІЄЮ

ДОСВІД РОБОТИ

Наша компанія працює на ринку обладнання для автомийок з 2000 року. На ринку виробництва мийок самообслуговування 10 років. Безліч реалізованих і успішно працююючих проектів. Багаторічний досвід в будівництві індивідуальних об’єктів, переобладнанні ручних мийок в мийки самообслуговування PROFIWASH CLASSIC, а також реалізація мережевих проектів мийок самообслуговування ТМ “МОЙCAR” і ТМ “БОЦМАН”, класу PROFIWASH PREMIUM.

ВИРОБНИЦТВО

У виробництві обладнання для мийок самообслуговування PROFIWASH ми використовуємо тільки високоякісні комплектуючі від кращих Європейських та Світових виробників. Все обладнання, яке встановлюється на мийних постах, пилососних острівцях, а так само всі стійки для обладнання виготовляється з нержавіючої сталі AISI304. Висока надійність комплектуючих, в поєднанні з високою якістю збірки – це запорука довгої, безперебійної та успішної роботи Вашого бізнесу.

Наша компанія є офіційним дилером: INTERPUMP (Італія) – компанія № 1 в світі з виробництва помп високого тиску, RAVEL (Італія) – світовий лідер у виробництві електромоторів, R + M (Німеччина) – світовий лідер у виробництві комплектуючих і аксесуарів для автомийок, РА (Італія) – світовий лідер у виробництві комплектуючих високого тиску для автомийок.

ВЛАСНЕ ПО

Все програмне забезпечення мийок самообслуговування PROFIWASH – це 100% продукт власного виробництва. Що дозволяє надавати індивідуальні налаштування роботи обладнання для кожного клієнта, а також постійно впроваджувати передові технології. Статистика та контроль роботи об’єкта за допомогою віддаленого доступу онлайн. Все ПО працює на операційній системі Linux.

ПЛАТІЖНІ СИСТЕМИ

У мийках самообслуговування PROFIWASH використовуються наступні платіжні системи: оплата купюрами в термінали на постах, оплата купюрами в DEPOSIT BOX на технічній кімнаті, оплата корпоративними картками в DEPOSIT BOX на технічній кімнаті, оплата корпоративними безконтактними картками в термінали на постах, оплата за допомогою банківських карток з використанням QR – коду і додатку в термінали на постах.

ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

Наша компанія надає гарантійні терміни на обладнання до 24 місяців. Величезний досвід, повний спектр сервісних послуг, швидке гарантійне обслуговування, постійна наявність комплектуючих на складі забезпечить Вашому бізнесу стабільну безперебійну і прибуткову роботу, як в гарантійний, так і післягарантійний період.

ТЕХНОЛОГІЇ, НА ЯКИХ ВИ ЕКОНОМИТЕ

Використання у виробництві обладнання PROFIWASH комплектуючих тільки високої якості дозволить вам значно економити кошти на обслуговуванні обладнання в післягарантійний період. В обладнанні PROFIWASH для управління роботою електродвигунів використовуються частотні перетворювачі BOSCH або SCHNEIDER Electric (Німеччина), які забезпечують економію електроенергії в 30%. Система дозаторів миючих засобів (Італія, Японія) з точним дозуванням, а так само можливістю сезонного коригування, дозволяє економити до 30% на хімії.

МИЙКИ САМООБСЛУГОВУВАННЯ

Це найпопулярніший спосіб мийки автомобілів в Європі. Міжнародні дослідження показали, що близько 50% власників автомобілів здійснюють мийку автомобілів самостійно. Вони отримують задоволення від догляду за своїм «залізним конем». Для таких клієнтів вони і призначені.

АВТОМОБІЛЬНІ МИЙКИ

Пропонуємо Вашій увазі новий напрямок в мийному бізнесі України – мийки самообслуговування PROFIWASH. Найпопулярніший спосіб мийки автомобілів в Європі – це мийки самообслуговування. Помити автомобіль якісно, економно і швидко можна тільки на мийці самообслуговування, з цієї причини вони і стали найбільш затребуваними серед інвесторів і найпопулярнішими серед споживачів.

ПОПУЛЯРНІСТЬ АВТОМИЙОК

Останнім часом, простежується тенденція істотного збільшення, як самостійних мийних комплексів, так і мийок в складі автопарків, автосервісних підприємств. З ростом прогресивних технологій в мийному бізнесі, відбувається оснащення автомийок сучасним автоматичним обладнанням. Все досконалішими стають мийні комплекси, підвищується їх безпеку і якість, зменшується залежність від персоналу і його кваліфікації.

ДЛЯ ІНВЕСТОРА

Для інвестора мийки самообслуговування PROFIWASH є вигідним вкладенням капіталу:

 • Відносно невелика вартість інвестицій
 • Швидка окупність
 • Висока прибутковість
 • Мінімальні постійні витрати
 • Відсутність розкрадання
 • Відсутність впливу людського фактора при обслуговуванні автомобіля
 • Вбудована система проти замерзання та система підігріву підлоги

ВИДИ МИЙОК

В залежності від побажань, технічних і фінансових можливостей, клієнт може вибрати кілька типів мийок самообслуговування.

  МИЙКИ ЗРУЧНІ ТА ПРОСТІ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ

  Яка ж причина зростання популярності в Європі таких мийок?

  ТЕХНОЛОГІЯ

  Перш за все, це нова технологія мийки для клієнта, коли він самостійно може вибирати режими і програми при митті свого автомобіля.

  ЕКОНОМІЯ

  Друга причина – економія коштів. Так зовнішня мийка автомобіля з нанесенням захисного воску в режимі самообслуговування коштує вдвічі дешевше, ніж на ручних або автоматичних мийках.

  ШВИДКІСТЬ

  По-третє – швидкість. На мийках самообслуговування час на мийку одного автомобіля від 5 до 10 хвилин, за рахунок чого практично не створюється черг.

  ОБЛАДНАННЯ МИЙКИ

  Мийки PROFI WASH Mono і PROFI WASH Duo дають можливість переобладнати вже існуючі бокси ручного миття в пости самообслуговування.

  Стандартним шаблоном для мийки є металоконструкція відкритого типу. Устаткування встановлюється між мийними постами або в спеціальному технічному приміщенні. Причому фантазія інвестора не обмежується стандартною конструкцією мийки самообслуговування. Будівлю можна побудувати будь-якого типу і з різних матеріалів, в залежності від побажань інвестора і розміру земельної ділянки.

  ПОПУЛЯРНІ ПИТАННЯ

  • Що ж таке автомийка самообслуговування?

   Автомийки самообслуговування працюють за такими принципами – клієнту надається спеціально-обладнаний майданчик з високотехнологічним комплексом обладнання по догляду за автомобілем, і клієнт покроково сам виконує всі операції з миття свого авто.

  • Чому мийка самообслуговування?

   На мийці самообслуговування автомобіль миється дуже якісно, завдяки системі, абсолютно безконтактної для кузова автомобіля, дуже швидко (мийка автомобіля середніх розмірів з воском і осмосом займає 8 – 10 хвилин) і, найголовніше – недорого, вартість хвилини – приблизно 2 – 3 грн . Навіть джип помиє за 20, максимум 25 грн

  • Автомийки самообслуговування і тунельні щіткові мийки - в чому різниця?

   Невеликі інвестиції в обладнання. Можливість поетапного інвестування, починаючи з 2 або 4 постів автомийки з подальшим додатковим будівництвом. І багато багато іншого.

  © PROFIWASH.Copyright 2016 Created by FamilyLab