• RU
 • UA
 • Шукаємо представників в регіонах

Наша компанія представляє стаціонарне обладнання PROFIWASH на базі помп високого тиску INTERPUMP.
Стаціонарне обладнання являє собою рамну конструкцію з нержавіючої сталі, на якій встановлені елементи обладнання:

Блок високого тиску

Серцем будь-якого блоку високого тиску є помпа. В основі блоку високого тиску PROFIWASH використовуються помпи виробника № 1 у світі – INTERPUMP. Помпи мають кривошипо-шатунний привід, повністю керамічні поршня і клапана з нержавіючої сталі. Завдяки високій надійності помп INTERPUMP і запобіжній системі захисту блоки високого тиску PROFIWASH є надійними і довговічними.

Система TOTAL STOP

Дана система TOTAL STOP призначена для повного виключення апарати високого тиску при відключенні пістолета ВД, що дозволяє заощадити електроенергію і продовжити термін служби обладнання.

Система BY – PASS

Система BY – PASS призначена для забезпечення безпечної роботи з пістолетом високого тиску, яка при закритті пістолета забезпечує перемикання потоку води високого тиску в блоці високого тиску по каналу низького тиску. Наявність системи BY – PASS в обладнанні забезпечує його надійність і збільшує термін служби помпи.

Запобіжний клапан

Запобіжний клапан високого тиску служить захистом від перевищення робочого тиску заданих параметрів, що збільшує термін служби помпи.

Фільтра вхідної води

У місці підключення стаціонарної автомийки PROFIWASH до системи водопостачання встановлені фільтра високої продуктивності для забезпечення механічного очищення від бруду, іржі та інших сторонніх суспензій. Завдяки фільтрам відбувається попереднє очищення води, що збільшує термін служби основного обладнання.

ОПЦІЇ:

Система нагріву води

Система нагріву води в стаціонарних авмойках PROFIWASH призначена для нагріву води безпосередньо при митті автомобілів. В основному для системи нагріву води використовується електричний бойлер ємністю 150 л. Система регулювання температури дозволяє автоматично підтримувати необхідну температуру для реалізації поставлених завдань.
В основі системи нагріву води можуть використовуватися так само різні котли: електричні, газові, пілетні, твердопаливні, дров’яні а також сонячні батареї.

Система дозування та подачі хімії

Система дозування та подачі миючих засобів для стаціонарного обладнання PROFIWASH виконана на основі японських дозуючих насосів високої надійності, а також стійких до агресивних середовищ. Завдяки високій точності системи дозування хімічних засобів насосів-дозаторів і прямій подачі хімії в магістралі, витрата миючих засобів мінімальна. Всі з’єднання в системі подачі хімії виконані з нержавіючої сталі для стійкості до корозії і збільшення терміну служби.

Блок електроклапанів низького тиску

У стаціонарному обладнанні PROFIWASH може використовуватися автоматична система подачі води в колектор блоку високого тиску. Даний блок може застосовуватися в обладнанні, де необхідно управляти окремими режимами мийки: мийка холодною водою, миття гарячою водою, мийка пом’якшеної водою. Для цього використовується блок електроклапанів низького тиску, керований програмою мийки.

Установка пом'якшення води

Для зниження жорсткості вхідної води в мийках самообслуговування PROFIWASH використовується установка пом’якшення води безперервної дії, що дозволяє повністю забезпечити потребу всієї автомийки самообслуговування пом’якшеної водою. Робота мийки самообслуговування PROFIWASH повністю на пом’якшеній воді дозволяє забезпечити кращу якість мийки автомобілів, при максимальній економії мийних засобів.

Насосные станции

Для подачі холодної, гарячої і пом’якшеної води в стаціонарному обладнанні PROFIWASH використовуються насосні станції від світових лідерів Pedrollo і Grundfos. Вони відрізняються високою надійністю і великою продуктивністю.

Ємність для пом'якшеної води

У стаціонарному обладнанні PROFIWASH може використовуватися накопичувальна ємність для пом’якшеної води, що дозволяє усунути нестачу води при низькому тиску в системі водопостачання. Всі ємності оснащені датчиками рівня, які зупиняють роботу обладнання при пропажі вхідної води.

Сфери застосування стаціонарного обладнання PROFIWASH:

 • Автомийки
  ручні; при фірмових СТО; попереднє миття перед портальними і тунельний щітковими мийками. Традиційно дане обладнання застосовується на автомийках і станціях техобслуговування, де з його допомогою проводиться не тільки мийка автомобілів, але і підготовка днища і кузова під антикорозійну обробку.
  Однак, застосування стаціонарний мийок високого тиску не обмежується миттям автомобілів, з успіхом вони застосовуються для мийки та очищення залізничних вагонів, локомотивів, очищення цистерн

 • Харчова промисловість
  Стаціонарні мийки високого тиску застосовуються в харчовій промисловості. Приміщення, де відбувається переробка продуктів харчування, повинні міститися в бездоганній чистоті. Мийки високого тиску можуть застосовуватися разом зі спеціальними насадками для розпилення миючих розчинів, що робить ці інструменти фактично незамінними помічниками в процесі наведення порядку. Апарати високого тиску використовуються в різних галузях харчової промисловості: молочне виробництво та переробні підприємства, бійні і заготівельні підприємства, заводи з виробництва цукру, підприємства по переробці м’яса, риби, підприємства по розливу вино-горілчаних виробів, виробництва пива і ін. Устаткування з тиском до 200 бар дозволяє виробляти мийку транспортувальних систем, сит, коптилень, виробничих ліній, обладнання, котлів, контейнерів і т.д., а з більш високим тиском проводити очищення цистерн, різних ємностей, труб різного призначення і ін.

 • Нафтохімічна промисловість
  Застосування стаціонарних мийок високого тиску на нафтохімічних виробництвах дуже широко. Вони використовуються для періодичної технологічної обробки циклонів, сушильних камер, випарників, транспортувальних систем, зрошувальних колон, сит, труб різного діаметру, реакторів, рекуператорів, автоклавів, конденсаторів, котлів, великих ємностей, барботажних колон і т.д. У багатьох випадках заходи з очищення поверхонь як внутрішніх, так і зовнішніх, дозволяють значно продовжити термін експлуатації ланок технологічного ланцюга.
  Застосування гідродинамічної обробки дозволяє ефективно обробляти як зовнішню (без видалення вмісту), так і внутрішню поверхню великих ємностей, наприклад для зберігання нафтопродуктів. Устаткування високого тиску незамінне при проведенні ремонтно-будівельних робіт і проведенні реконструкцій підприємств

 • Хімічна промисловість
  На підприємствах хімічної галузі стаціонарні апарати високого тиску застосовують для мийки, зняття старих покриттів, різних відкладень як на плоских поверхнях, так і на трубах різного діаметра, очищення теплообмінників, сушильних камер, мішалок, різних фільтрів і сит, автоклавів, контейнерів та ін. В деяких випадках не існує альтернативи гідродинамічної обробки, наприклад при знятті алюмосилікатних або фосфатних відкладень

 • Будівництво
  Сфера застосування в будівництві мийок високого тиску постійно розширюється. Ось далеко не повний перелік робіт, при проведенні яких дане обладнання вже незамінне: миття фасадів будівель, зняття старих покриттів і підготовка поверхні під забарвлення, очищення стін від погано тримаючоїся штукатурки (і повне її видалення), видалення “бетонного молока” при підготовці поверхні для нанесення гідроізоляційних матеріалів, очищення деталей металевої опалубки від бетону, оброблення та зачистка швів і т.д. Агрегати високого тиску з успіхом застосовуються і в супутніх напрямках, наприклад на заводах, які виробляють залізобетонні вироби – для очищення бетонозмішувальних машин, форм для панелей та іншого обладнання

 • У сільському господарстві
  Мийок високого тиску також знайдеться робота. Ми з дитячих років чули казку про подвиги Геракла. Вдумайтеся – очищення стайні була справжнім подвигом. І на сьогоднішній день дана робота відноситься до розряду особливо важких, і успішно впоратися з нею допомагає – саме все та ж мийка високого тиску. Сільськогосподарська техніка безперервно потребує догляду, чищенні в зв’язку з тим, що роботи відбуваються в умовах сильної запиленості. При цьому досить часто перегріваються мотори внутрішнього згоряння у сільськогосподарської техніки, оскільки радіатори охолодження виявляються забитими пилом, соломою, іншим дрібним сміттям, який утворюється в процесі проведення польових робіт. Очистити стільники радіаторів без використання мийки високого тиску досить складно, а також довго. Та й рибалки часто застосовують такі мийки для приведення в порядок своїх плавзасобів. Сильна струмінь води з легкістю видаляє всю луску з палуби. Та й корпус човна або ж катери струмінь води відмінно очистить не тільки від будь-якої бруду, а й від самих різноманітних водоростей, молюсків, які поселяються на поверхні

 • Машинобудування
  Стаціонарні мийки високого тиску знаходять все більш широке застосування в різних областях машинобудівної галузі, і сьогодні вже незамінні на підприємствах важкого, хімічного, будівельного, енергетичного, дорожнього, металургійного комплексу та багатьох інших, де потрібна висока якість, продуктивність і безпека під час виконання робіт.
  В першу чергу дане обладнання застосовується для очищення технологічного обладнання, наприклад для чищення автоклавів, труб різного діаметру, фарбувальних камер, верстатів, котлів, контейнерів, каналізаційних систем та ін. Однак на багатьох підприємствах наші установки самі є ланкою технологічного ланцюга і невід’ємною частиною виробничого процесу, наприклад при гідрозбиві окалини, видаленні кислотних залишків з заготовок, очищенні корпусів вагонів і локомотивів, їх колісних візків, при розконсервації і вимиванні солей і мікротріщин металевого листа для підготовки його під забарвлення

 • Металургія
  Сучасна металургія на сьогоднішній день неможлива без установок високого тиску. За допомогою мийок високого тиску здійснюють мийку, очищення, збивши окалини і інші роботи по ходу всього технологічного процесу. Обробляють печі, транспортувальні системи, різне обладнання, теплообмінники, трубопроводи, ливарні форми, котли, виливки, електролізні ванни і т.д. Також апарати високого тиску знаходять застосування і в сполучених виробництвах – транспорт, будівництво, ремонтні служби

 • Енергетика
  Для всіх типів електростанцій мийки високого тиску використовуються в технологічних процесах з миття, зачистки, зняття покриттів, видалення іржі, при проведенні гідроізоляційних робіт і т.д. Особливе місце займають роботи по санації бетону при ремонтно-монтажних роботах. За останній час істотно розширилося застосування даного обладнання для прочищення теплообмінників, і на багатьох підприємствах стає вже нормою. Мийки високого тиску для цих робіт комплектуються спеціальними шлангами, прочищувальними насадками, як зі статичними отворами, так і обертовими. У загальному випадку агрегати високого тиску використовуються для обробки турбін, труб, реакторів, котлів, фільтрів, каналізаційних систем

 • Судноремонт
  Особливо ефективним є застосування мийок високого тиску при проведенні наступних робіт: обмивання корпусу судна, очищення корпусу від старих покриттів і корозії, підготовка поверхні під нанесення захисних покриттів, зачистка паливних і баластних танків і т.д.

 • Комунальне господарство
  Однією з основних завдань, що особливо гостро стоїть перед комунальними службами будь-якого міста, є очищення каналізаційних каналів і труб від опадів. Твердість подібних відкладень невелика, і традиційним методом вирішення завдання була подача великих обсягів води з низьким тиском в кілька бар. Однак проблема ускладнюється тим, що при такому способі очищення видаляється не більше 60% опадів, і повторне засмічення відбувається досить швидко. Якщо ж очищення не проводилася тривалий час, то виникає повна закупорка труб, і традиційним методом проблему часто вже не вирішити. Цих недоліків позбавлений метод очищення труб, заснований на застосуванні мийок високого тиску.
  Окремим напрямком діяльності комунальних служб є мийка гранітних набережних, очищення металевих деталей набережних і мостів від забруднень і корозії при проведенні ремонтних і регламентних робіт

 • Лісова і целюлозно-паперова промисловість
  Апарати високого тиску з успіхом застосовуються на всіх етапах виробничого процесу: обробка лісу (різка та обдирання колод), його транспортування (ремонт і обслуговування рухомого складу), виробництво паперу (очищення обладнання з виробництва паперу), а також при проведенні планово-періодичного ремонту приміщень

 • Сільське господарство
  Впровадження мийок високого тиску в сільське господарство, на жаль, внаслідок об’єктивних причин, відбувається не так активно, як в інші галузі промисловості.
  Однак досвід застосування установок високого тиску в країнах з розвиненим агропромисловим комплексом показує їх високу ефективність при проведенні наступних робіт: миття, очищення обладнання і приміщень тваринницьких комплексів, прочищення дренажних та каналізаційних систем, мийка та очищення сільгосптехніки та ін.
  Необхідно відзначити, що спеціально для польових умов обладнання виготовляється в автономному виконанні

 • Військові об’єкти
  В даний час на зміну обладнання контактної мийки і зачистки поверхонь прийшли агрегати високого тиску. Переваги даного обладнання очевидні: мобільність, компактність, висока ефективність, надійність, простота в експлуатації та ін.
  Основні області застосування: мийка та проведення спеціальної обробки (дезактивація, дезінфекція та ін.) будь-яких об’єктів автобронетанкової, авіаційної і корабельної техніки, як в стаціонарних, так і в польових умовах; підготовка виробів, вузлів і агрегатів перед проведенням ремонтних робіт, як в заводських, так і в військових умовах; мийка всіх видів резервуарів (ПММ, харчових і т.д.)
© PROFIWASH.Copyright 2016 Created by FamilyLab