• RU
  • UA
  • Шукаємо представників в регіонах

Перед тим, як почати мийку на посту самообслуговування Вам необхідно поповнити депозит для даного поста або придбати жетон у оператора, в залежності від комплектації комплексу. На мийці самообслуговування PROFIWASH Ви купуєте мийний час. Після запуску мийного процесу починається зворотний відлік передплаченого часу. На кожній програмі швидкість відліку різна. Вартість миття автомобіля залежить від витратної частини на кожну мийну операцію. Далі Вам пропонується помити свій автомобіль, вибираючи такі програми:

ХОЛОДНА ВОДА

Мийка холодною водою для видалення миючих засобів і бруду.
Температура води: 20 ° C. Тиск: 120 бар

ГАРЯЧА ВОДА

Мийка гарячою водою для видалення залишків миючих засобів і бруду. Ефективно для використання в холодну пору року.
Температура: 40 ° C. Тиск: 120 бар.

ПІНА

Нанесення на кузов автомобіля миючого засобу у вигляді піни. Після нанесення піни на весь кузов автомобіля необхідно почекати одну-дві хвилини для того, щоб піна почала разм’ягчати і видаляти статичну плівку бруду.

Піна наноситься спеціальним пістолетом синього кольору

Температура: 40 ° C. Тиск: 20 бар.

ОЧИСНИК

Мийка автомобіля гарячою водою під високим тиском з додаванням миючого засобу.

Може використовуватися для попереднього миття при сильних забрудненнях.

Температура: 40 ° C. Тиск: 120 бар.

ГАРЯЧИЙ ВІСК

Гарячий віск служить для полегшення сушки кузова автомобіля, надає кузову блиск і захищає лакофарбове покриття. Наносити віск необхідно тільки на чисто вимиту поверхню автомобіля. Ефект дії воску видно коли вода швидко стікає з поверхні кузова. Після нанесення воску, кузов необхідно обполоснути водою з зворотного осмосу.

Рекомендується користуватися цією програмою при кожній митті автомобіля.

Температура: 40 ° C. Тиск: 120 бар.

ОСМОС

Програма використовується для остаточного ополіскування кузова автомобіля демінералізованною водою. Вода з зворотного осмосу запобігає появі плям і розводів. Після ополіскування автомобіля водою з зворотнього осмосу автомобіль можна не витирати, вода при висиханні не залишає плям.
Температура: 20 ° C. Тиск: 120 бар.

МОШКА (ОПЦІЯ)

Мийка автомобіля гарячою водою під високим тиском з додаванням спеціального миючого засобу для видалення залишків комах з кузова автомобіля.

Температура: 40 ° C. Тиск: 120 бар.

СТОП

Кнопка для переходу між програмами миття або зупинки мийного процесу.

© PROFIWASH.Copyright 2016 Created by FamilyLab