• RU
  • UA
  • Шукаємо представників в регіонах

Актуальність проблеми з персоналом на ручних мийках

На сьогоднішній день на всіх ручних мийках існує одна велика проблема – персонал, або просто сказати мийники, вірніше їх відсутність. Знайти мийників на ручну мийку сьогодні ціла проблема. Можна розміщувати оголошення в інтеренеті, в рекламних газетах, але ефект буде дуже незначним. Ті небагато, хто приходять на місце мийника мають дуже незначний досвід роботи, або взагалі його не мають. На відсутність мийників на ручний автомийці так само позначається вартість послуг на мийку машин. На сьогоднішній день вартість мийки автомобіля на ручному митті невиправдано низька, що не дозволяє мийнику отримувати значну зарплату. А мийники, як відомо, працюють на відсотках від помитих автомобілів. Вартість зовнішнього ручного миття автомобіля, для рентабельної роботи мийки, на сьогодні має становити від 130 грн. Власники автомобілів, в свою чергу, не готові платити таку суму грошей за цю послугу.

Маємо замкнуте коло – мийники не хочуть працювати за низькі зарплати, а клієнти не готові платити великі гроші за мийку.

ВИХІД ІЗ ЦІЄЇ СИТУАЦІЇ Є – ПЕРЕРОБІТЬ СВОЮ РУЧНУ МИЙКУ НА МИЙКУ САМООБСЛУГОВУВАННЯ!!!

Наша компанія пропонує переобладнати Вашу ручну автомийку в мийку самообслуговування PROFIWASH CLASSIC.

Існує лінійка обладнання економ класу PROFIWASH CLASSIC, яка дозволяє замінити ваше стаціонарне обладнання для ручного миття в технічній кімнаті на обладнання для самообслуговування. При цьому на мийному посту встановлюється Термінал управління з нержавіючої сталі з кнопками вибору програм і системою оплати. На посту монтуються пантографи з нержавіючої сталі, підводяться магістралі високого та низького тиску.

Апарат PROFIWASH CLASSIC спеціально розроблений для інтеграції в будівлю ручного миття і переобладнання її в мийку самообслуговування. Ви можете переобладнати як повністю всю мийку так і один або два поста мийки.

Переваги мийки самообслуговування PROFIWASH перед ручної мийкою:

Персонал мийки самообслуговування PROFIWASH

З персоналу на мийках самообслуговування PROFIWASH потрібен тільки один оператор.

В його обов’язки має входити:

  • консультація новим клієнтам
  • забезпечення роботи комплексу і його контроль
  • прибирання мийних і пилососних постів
  • контроль за витратою мийних засобів
  • розмін грошей для клієнтів

Прибутковість мийки самообслуговування PROFIWASH

Прибутковість мийки самообслуговування PROFIWASH становить до 70%. Така висока рентабельність можлива завдяки наступним складовим:

  • Немає персоналу, що дає можливість заощадити до 25% обороту мийки на зарплати мийників
  • Контроль за витратою миючих засобів. Система автоматичного дозування миючих засобів витрачає точну кількість хімії, необхідну для нанесення піни або воску, що виключає перевитрату недосвідченими мийниками, а також момент крадіжки хімії з боку персоналу. Це сприяє економії до 25% на вартості автохімії.
  • Блок управління двигуном здійснює плавний пуск і стоп помпи на посту самообслуговування PROFIWASH, що сприяє значній економії електроенергії при роботі. Відсутність персоналу дозволяє заощадити електроенергію на обігрівачах, чайниках, освітленні, комп’ютерах мийників, що в свою чергу сукупно дає економію до 30% на електриці.

Контроль автомийки самообслуговування PROFIWASH.

Нашою компанією було розроблено спеціальне програмне забезпечення для автоматизації роботи і контролю мийки самообслуговування PROFIWASH. Інвестор отримує в своє розпорядження спеціально розроблену програму статистики мийки самообслуговування PROFIWASH.

Доступ до статистики онлайн надає можливість інвестору контролювати грошові потоки в поточному режимі, змінювати вартості програм онлайн, а так само отримувати фінансову звітність та інформацію щодо використання програм на кожному окремому посту і мийці самообслуговування в цілому.

Як переобладнати ручну мийку в мийку самообслуговування PROFIWASH CLASSIC:

Крок 1. Зробіть заявку на виклик переобладнання мийки

Крок 2. Чекайте приїзду фахівця для технічної оцінки можливості переобладнання мийки в самообслуговування.

Крок 3. Укладаєте договір на поставку обладнання та вносите перший платіж.

Крок 4. Отримуєте технічні умови для підготовки будівлі ручної мийки під переобладнання в самообслуговування.

Крок 5. Поставка, монтаж обладнання та запуск, оплата залишку вартості обладнання.

Крок 6. Поставка хімічних засобів, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

© PROFIWASH.Copyright 2016 Created by FamilyLab