• RU
  • UA
  • Шукаємо представників в регіонах

Блок високого тиску

Серцем будь-якого блоку високого тиску є помпа. В основі блоку високого тиску PROFIWASH використовуються помпи виробника № 1 у світі – INTERPUMP. Помпи мають кривошипо-шатунний привід, повністю керамічні поршня і клапана з нержавіючої сталі. Завдяки високій надійності помп INTERPUMP і запобіжної системі захисту блоки високого тиску PROFIWASH є надійними і довговічними.

Система нагріву води

Система нагріву води в мийках самообслуговування PROFIWASH призначена для нагріву води безпосередньо з миття автомобілів, для певних операцій, нагріву системи циркуляції і підлог мийних постів в зимовий період. Система регулювання температури дозволяє автоматично підтримувати необхідну температуру для реалізації поставлених завдань.

В основі системи нагріву води можуть використовуватися різні котли: електричні, газові, пілетні, твердопаливні, дров’яні, а також сонячні батареї.

Фільтра вхідної води

У місці підключення мийки самообслуговування PROFIWASH до системи водопостачання встановлені фільтра високої продуктивності для забезпечення механічного очищення від бруду, іржі та інших сторонніх суспензій. Завдяки фільтрам відбувається попереднє очищення води, що збільшує термін служби основного обладнання.

Установка пом'якшення води

Для зниження жорсткості вхідний води в мийках самообслуговування PROFIWASH використовується установка пом’якшення води безперервної дії, що дозволяє повністю забезпечити потребу всієї автомийки самообслуговування пом’якшеної водою. Робота мийки самообслуговування PROFIWASH повністю на пом’якшеній воді дозволяє забезпечити кращу якість мийки автомобілів, при максимальній економії мийних засобів.

Установка зворотнього осмосу

Для того, щоб на кузові автомобіля після мийки не залишалося ні плям ні розводів, його потрібно в кінці процесу мийки обполоснути водою з зворотного осмосу. Для цього і служить установка зворотного осмосу, вода, після проходження якої, очищається від всіх мінералів і солей.

Після мийки автомобіля водою з зворотного осмосу машину можна не витирати.

Ємності для пом'якшеної і осмосної води

У мийках самообслуговування PROFIWASH використовуються накопичувальні ємності для пом’якшеної і осмосної води, що дозволяє усунути нестачу води при низькому тиску в системі водопостачання. Всі ємності оснащені датчиками рівня, які зупиняють роботу мийки самообслуговування при пропажі вхідної води.

Система дозування та подачі хімії

Система дозування та подачі миючих засобів на мийках самообслуговування PROFIWASH виконана на основі японських дозуючих насосів високої надійності, а також стійких до агресивних середовищ. Завдяки високій точності системи дозування хімічних засобів насосів – дозаторів і прямій подачі хімії в магістралі, витрата миючих засобів на мийках самообслуговування PROFIWASH мінімальний. Всі з’єднання в системі подачі хімії виконані з нержавіючої сталі для стійкості до корозії і збільшення терміну служби.

Блок електроклапанів низького тиску

У мийках самообслуговування PROFIWASH використовується автоматична система подачі води в колектор Блоку високого тиску. Для цього використовується Блок електроклапанів низького тиску, керованих програмою мийки.

Система BY – PASS

Система BY – PASS призначена для забезпечення безпечної роботи з пістолетом високого тиску, яка при закритті пістолета забезпечує перемикання потоку води високого тиску в Блоці високого тиску по каналу низького тиску. Наявність системи BY – PASS в обладнанні забезпечує його надійність і збільшує термін служби помп.

Блок управління PROFIWASH

Вся робота мийки самообслуговування PROFIWASH повністю автоматизована і управляється Блоком управління PROFIWASH, основою якого служить спеціально розроблене нашою компанією програмне забезпечення, яке працює на базі операційної системи LINUX.

Доступ до програми статистики з будь-якої точки світу надає можливість власникові мийки самообслуговування PROFIWASH контролювати грошові потоки в поточному режимі, змінювати вартості програм онлайн, а так само отримувати фінансову звітність та інформацію щодо використання програм на кожному окремому посту і мийці самообслуговування в цілому.

Насосні станції

Для подачі пом’якшеної, осмосной і циркуляційної води в мийках самообслуговування використовуються насосні станції від світових лідерів Pedrollo і Grundfos. Вони відрізняються високою надійністю і великою продуктивністю. Для збільшення загальної надійності в мийках самообслуговування PROFIWASH використовуються дублюючі насосні станції на випадок виходу з ладу основних.

Cистема оплати послуг DIRECTPAYSYSTEM

У мийках самообслуговування PROFIWASH використовується система прямої оплати за послуги автомийки – DIRECTPAYSYSTEM. При цьому клієнту автомийки не потрібно розмінювати гроші на жетони, він здійснює відразу самостійно оплату за послуги автомийки на технічному контейнері в DEPOSIT BOX. При цьому гроші зараховуються на мийний пост клієнта, де потім він може виконувати будь-які операції мийки.

Поряд з оплатою готівкою DEPOSIT BOX так само надає клієнтам мийки самообслуговування PROFIWASH можливість оплачувати послуги автомийки корпоративними картками PROFIWASH, а також поповнювати картки з урахуванням бонусної програми.

DEPOSITBOX виготовлений з нержавіючої сталі, має дві повністю незалежні системи оплати і оснащений укладальниками купюр, що збільшує надійність роботи всього мийного комплексу.

Термінал управління

На кожному мийному посту автомийки самообслуговування PROFIWASH знаходиться Термінал управління, який служить для вибору програм безпосередньо при митті автомобіля. Термінал керування виконаний з нержавіючої сталі і має рідкокристалічний монітор для контролю мийного процесса. Кнопки вибору програм з нержавіючої сталі. Програмним забезпеченням PROFIWASH передбачена можливість відображати логотип вашої компанії на ж/к моніторах.

Магістралі високого та низького тиску

Для безпосереднього підведення води і піни до кожного мийного посту прокладаються магістралі високого та низького тиску. На мийках самообслуговування PROFIWASH для магістралей використовуються спеціальні армовані шланги високого тиску, що робить систему прокладки магістралей дуже надійною і довговічною. Всі пневмомагістралі для подачі повітря виконані поліамідними шлангами високої міцності і стійкості до перепадів температури.

Аксесуари для мийки автомобіля.

На кожному мийному послу в розпорядженні клієнти є набір аксесуарів для мийки автомобіля:

– Пантографи підвісні поворотні з нержавіючої сталі.

– Пістолет високого тиску чорний.

– Пінний пістолет синій.

– Колчани з нержавіючої сталі для установки пістолетів ВТ і Піни

Система ANTIFROST та AIR FLOW

Кожна мийка самообслуговування PROFIWASH може бути оснащена системою ANTIFROST або системою проти замерзання, в основі якої лежить циркуляція спеціально підготовленої води по магістралях високого і низького тиску в режимі, коли на мийному посту немає машин. Система антіфрост використовується тільки в зимовий період. Вона включається автоматично при температурі повітря нижче нуля і робота її контролюється датчиком температури.

Система має захисний режим від зникнення електрики, що дозволяє мийці самообслуговування не “змерзнути”.

На додаток до системи антіфрост мийки самообслуговування PROFIWASH оснащуються Системою продувки магістралей AIRFLOW, завдяки якій при низьких температурах можна продути магістралі високого та низького тиску на будь-якому мийному посту, тим самим зробити часткову або повну «консервацію» мийки самообслуговування на період великих морозів. Повторний запуск «законсервованих»мийних постів ви можете зробити в будь-який час за 20 хвилин.

Система підігріву підлоги

Необхідність установки в мийках самообслуговування PROFIWASH системи підігріву підлоги обумовлена роботою в зимовий період. Система включається автоматично і дозволяє працювати мийці самообслуговування при низьких температурах до – 30 ОС.

© PROFIWASH.Copyright 2016 Created by FamilyLab