• RU
  • UA
  • Шукаємо представників в регіонах

Мийка самообслуговування модульного типу PROFIWASH Відкрита являє собою швидкобудуюємі металоконструкції, між постами якої встановлена технічний модулі для обладнання і терміналів управління. Особливість модульної мийки полягає в тому що, все обладнання встановлено в технічному модулі з нержавіючої сталі, а до постів мийки підведені магістралі високого тиску, повітря і електричні дроти. Дана установка гарантує доступність з двох сусідніх мийних постів і оптимальну функціональність.

У такому варіанті виконання кожен технічний модуль обслуговує два поста мийки та встановлений між цими постами. Мінімальна кількість постів миття – від 2 шт.

Термінали управління для вибору програм вбудовані безпосередньо в технічний модуль (опціонально можуть встановлюватися окремо).

Також технічний модуль може бути встановлений в приміщенні.

В залежності від побажань інвестора мийки самообслуговування PROFIWASH Відкритий можуть комплектуватися платіжною системою прямої оплати прямої оплати. Система прямої оплати прямий оплати включає в себе безпосередню оплату послуг через DEPOSITBOX, який встановлюється на технічному контейнері.

Додатково можна оснастити мийки самообслуговування PROFIWASH Відкритої системи оплата за допомогою корпоративних карток PROFIWASH.

Залежно від обраної під будівництво мийки самообслуговування PROFIWASH місця і плановане кількість обслуговуючих постів, інвестор може вибрати різні варіанти автомийка.

© PROFIWASH.Copyright 2016 Created by FamilyLab