• RU
  • UA
  • Шукаємо представників в регіонах

Стаціонарні автомийки ВТ

Стаціонарні автомийки високого тиску або як їх ще називають апарати високого тиску (АВТ) з’явилися в результаті еволюції мобільних автомийок високого тиску, які переміщувалися на колесах і перебували безпосередньо в самих мийних боксах.
Основними недоліками мобільних апаратів ВТ були: постійний контакт з вологим середовищем, коли при митті автомобіля бризки води весь час потрапляли на відра, що могло призвести до виходу електроніки з ладу, і постійні поломки шланга високого тиску, який знаходився на підлозі і міг або протертися об бетонну підлогу, або на його міг наїхати автомобіль.
Стаціонарні автомийки високого тиску PROFIWASH – це кардинально новий підхід до виробництва та встановлення обладнання на ручні автомийки.
Стаціонарний АВД PROFIWASH представляє собою рамну конструкцію, на яку встановлюються всі елементи стаціонарного обладнання: блок високого тиску з помпою, система TOTALSTOP, система BY-PASS, запобіжний клапан, фільтра вхідний води, електронний блок управління. Стаціонарна автомийка високого тиску встановлюється в окремому приміщенні, куди попередньо підводиться електрика і вода.
Стаціонарні АВД PROFIWASH мають багатоповерхову конструкцію, яка дозволяє розміщувати кожен апарат ВТ один над іншим, що дає можливість максимально компактної установки обладнання. На одній рамі може бути встановлено до чотирьох апаратів ВТ.
На стелі кожного мийного поста монтується пантограф, або обертається балка, до якої від кожного мийного апарату прокладається магістраль високого тиску. Для управління роботою кожного апарату ВТ на кожному посту є пульт дистанційного керування з безпечним напругою 24 В., за допомогою якого відбувається вмикання і вимикання відповідної стаціонарної мийки високого тиску.
При митті автомобіля пантограф обертається по ходу руху мийника, що забезпечує максимальну швидкість мийки автомобіля і збільшує термін служби шлангів високого тиску.
Стаціонарні автомийки високого тиску PROFIWASH можуть бути для мийки холодною водою і для мийки гарячою водою з електричним нагріванням води:

© PROFIWASH.Copyright 2016 Created by FamilyLab