• RU
  • UA
  • Шукаємо представників в регіонах
_mg_1597
novye-petrovtsy-pw-5p-foto-7

ОПИС

Мийка самообслуговування контейнерного типу PROFIWASH в приміщенні є металоконструкцію, в центрі якої встановлений технічний контейнер, де встановлено обладнання. Технічний контейнер вбудовується в сталеву конструкцію мийки самообслуговування або будується як окреме капітальна будівля з цегли або сендвіч панелей.
Особливість контейнерної мийки полягає в тому, що все обладнання встановлено в одному приміщенні. Там же знаходиться робоче місце адміністратора, технічні кімнати, складські приміщення.
Термінал управління для вибору програм мийки встановлені на кожному посту, до яких з кімнати обладнання підведені магістралі високого та низького тиску, повітря і електричні дроти.
Кількість постів контейнерної мийки може бути від 2 до 8 постів.

  • Центральний технічний контейнер з обігрівом і всім необхідним обладнанням.
  • Навіси над мийними постами з освітленням і датчики руху.
  • DEPOSITBOX для оплати послуг автомийка розташована на технічний контейнер.
  • Термінал управління на кожному посту з нержавіючої сталі для вибору різних режимів роботи.
  • Підведення води, електрики і хімічних засобів здійснюється від центрального технічного контейнера до кожного посту мийки.

При оснащенні технічного контейнера все обладнання встановлюється в середині контейнера. Технічний контейнер вбудовується в сталевої конструкції мийка самообслуговування. До весь мийні пости від технічного контейнера підводиться всі комунікації. Клієнт вибирає необхідний режим роботи на терміналі управління, розташованому на кожному мийному боксі. Термінал управління може так само оснащуватися купюроприймач і пристрій зчитування пластикових карток, для оплати послуг автомийка самообслуговування безпосередньо на самій мийному посту.

Залежно від обраної під будівництво мийки самообслуговування PROFIWASH місця і плановане кількість обслуговуючих постів, інвестор може вибрати різні варіанти автомийка.

© PROFIWASH.Copyright 2016 Created by FamilyLab