• RU
  • UA
  • Шукаємо представників в регіонах

КОНТАКТНА ЩІТКОВА ТЕХНОЛОГІЯ

ОПИС

Контактна щіткова технологія є першим способом, який використовувався в мийках самообслуговування.

ТЕХНОЛОГІЯ

В процесі миття відбувається прямий контакт мийної щітки з поверхнею автомобіля. Для роботи використовується два пістолети. Через перший, з встановленої на кінці списа ворсистої щіткою, подається шампунь для миття. За допомогою даної щітки і відбувається безпосередньо мийка автомобіля. Якість помитого автомобіля залежить від Вашого вміння рухати щіткою по лакофарбовому покриттю. Після цього, залишки шампуню, піску, жирів і інших забруднень необхідно змити водою під високим тиском. Для здійснення даної операції служить інший пістолет високого тиску, через який так само наноситься віск і вода з зворотнього осмосу.

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ

Недоліком даного способу є пошкодження лакофарбового покриття від контакту зі щіткою. Як показує практика, щітка далеко не завжди знаходиться в хорошому стані, просто кажучи, весь пісок і бруд збирається на щетині щітки. Що так само відбувається після мийки колісних дисків. Час, який витрачатися на мийку автомобіля при контактній щітковій технології досить довгий. При сильному забрудненні, перед використанням щітки з шампунем, автомобіль доведеться обдути водою під високим тиском. Що додатково додає до основної мийці близько 5 хвилин. Загальний час мийки одного автомобіля при даній технології може зайняти від 15 до 20 хвилин.

ВАРТІСТЬ

Вартість обладнання для контактної щеточной технології найнижча, за рахунок простоти використовуваних комплектуючих.

БЕЗКОНТАКТНА ПОРОШКОВА ТЕХНОЛОГІЯ

ОПИС

Безконтактна порошкова технологія є перспективним напрямком в самообслуговуванні. Вона виникла в результаті еволюції контактної технології, коли виробники мийок самообслуговування замислилися про можливість виключення контакту мийної щітки з поверхнею автомобіля при митті.

ТЕХНОЛОГІЯ

При безконтактній мийній технології використовується спеціальний порошок-шампунь. Попередньо розчинений у теплій воді, порошок-шампунь подається під високим тиском через єдиний для даної технології пістолет високого тиску. Візуально це схоже на мильну рідину, яка потрапляє на лакофарбове покриття під високим тиском.

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ

Ефект при даній технології схожий на ефект щадної піскоструминної обробки поверхні автомобіля порошком-шампунем. При попаданні під високим тиском порошок-шампунь розбиває плівку статичного бруду, що і забезпечує безконтактний мийний ефект. Для якісного результату необхідно не допустити пропусків при митті кузова струменем високого тиску. Час, який витрачатися на мийку автомобіля безконтактною порошковою технологією близько 10 – 15 хвилин.

ВАРТІСТЬ

Вартість обладнання для безконтактної порошкової технології найдорожча, оскільки необхідно використовувати спеціальну систему дозування і подачі порошку-шампуня.

БЕЗКОНТАКТНА ПІННА ТЕХНОЛОГІЯ PROFIWASH

ОПИС

Безконтактна пінна технологія з’явилася порівняно недавно. В результаті розробки і створення абсолютно нового продукту для мийки автомобілів. Цей продукт отримав назву – активна піна.

ТЕХНОЛОГІЯ

На мийці самообслуговування при безконтактній пінній технології для роботи використовується два пістолети. Перший пістолет низького тиску має спеціальну конструкцію і призначений тільки для нанесення активної піни. Миючий засіб наноситься на поверхню автомобіля у вигляді «снігової шапки». При попаданні на поверхню активна піна вступає в реакцію з брудом, жирами, і абсорбує їх. Для подальших операцій – мийка водою під високим тиском, нанесення воску, засоби від комах і води з системи зворотного осмосу використовується другий пістолет високого тиску.

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ

Безконтактна пінна технологія позбавлена небезпеки мікропошкодження поверхні лакофарбового покриття автомобіля. Час, який витрачатися на мийку автомобіля безконтактної пінної технологією близько 8 – 10 хвилин.

ВАРТІСТЬ

Вартість обладнання для безконтактної пінної технології перебуває в середньому ціновому діапазоні. На сьогоднішній день лише декілька виробників обладнання для самообслуговування можуть запропонувати цю технологію.

Наша компанія виробляє мийки самообслуговування використовуючи найсучаснішу безконтактну пінну технологію PROFIWASH

© PROFIWASH.Copyright 2016 Created by FamilyLab